Okiem eksperta – Accent Prime

Okiem eksperta

Bienkowski_Marcin

Accent Prime™ to najnowocześniejszy na rynku medyczny system do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry ciała i twarzy. Wprowadziliśmy go w obu Klinikach Bieńkowscy, zastępując sprawdzone i doceniane przez naszych pacjentów systemy Accent XL.

Accent Prime™ to rewolucyjne połączenie technologii RF fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości, czyniąc zabiegi ujędrniania skóry, terapii cellulitu, rozstępów, fotouszkodzeń oraz likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej jeszcze bardziej komfortowymi i skutecznymi, bez bólu i okresu rekonwalescencji.

dr n. med. Marcin Bieńkowski , specjalista chirurg www.esteticmed.pl

foto-dr-Jagielska1

Dzięki innowacyjnemu połączeniu w jednym urządzeniu 2 zaawansowanych technologii: fal radiowych oraz zimnych i ciepłych ultradźwięków uzyskujemy wysoką skuteczność zarówno w redukcji niechcianej tkanki tłuszczowej jak i poprawie jakości, gęstości i elastyczności samej skóry.

Accent Prime™ sprawdza się znakomicie w modelowaniu trudnych okolic ciała: poporodowych brzuchach, likwidacji wiotkości wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki, redukuje podwójny podbródek, likwiduje bryczesy i cellulit.

Pacjenci cenią go za bezpieczeństwo, bezbolesność, brak okresu rekonwalescencji, krótki czas zabiegu 30-40 minut i widoczne rezultaty już po pierwszym zabiegu.

dr Aleksandra Jagielska , lekarz dermatolog www.sthetic.pl

dr-Michał-Kaniowski

Accent Prime to nowoczesny system łączący dwie technologie – ultradźwięki oraz radiofrekwencję, dzięki czemu możemy jednocześnie walczyć z nadmiarem tkanki tłuszczowej oraz poprawiać napięcie i gęstość skóry. Zabiegi możemy wykonywać na twarzy – uzyskujemy wtedy efekt liftingu, poprawę owalu twarzy czy redukcję drugiego podbródka. Doskonałe efekty przynoszą również zabiegi wykonywane na ciele. Ultradźwięki skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe a zastosowanie rozgrzewającej fali radiowej wpływa na wzrost jędrności skóry i jej wygładzenie. Terapię tę polecam szczególnie do modelowania tzw. trudnych okolic ciała, które nie poddają się diecie czy ćwiczeniom. Seria zabiegów to świetna metoda na wymodelowanie ramion, pośladków, wysmuklenie talii, ud czy ujędrnienie wiotkiej skóry brzucha, np. po porodzie. Zabiegi są odpowiednie zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, są komfortowe, bezinwazyjne, przynoszą szybkie i długotrwałe efekty.

dr Michał Kaniowski, specjalista dermatolog www.dermapuls.com.pl

Krajewski-2

Dzięki połączeniu innowacyjnych technologii Fali Radiowej Unipolarnej o wysokiej częstotliwości oraz dwóch typów ultradźwięków w urządzeniu Accent Prime, możemy zaoferować naszym pacjentom szeroką gamę skutecznych zabiegów. Terapia doskonale ujędrnia, wyszczupla i modeluje każdy obszar. Ultradźwięki niszczą komórki tłuszczowe a fala radiowa ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych. Zaobserwowałem spektakularne efekty przy działaniu na trudnych obszarach takich jak brzuch i talia. Zabiegi są krótkie i komfortowe, a efekty widoczne już po pierwszym zabiegu.

dr n. med. Maciej Krajewski, specjalista dermatolog www.estivance.pl

Miracki

Urządzenie Accent Prime to jedno z najlepszych rozwiązań do skutecznego modelowania ciała i redukcji tkanki tłuszczowej. Znakomite zastosowanie znajduje choćby u Pacjentek, którym zależy na wysmukleniu talii. Moje wieloletnie doświadczenie w pracy nad modelowaniem i wyszczuplaniem sylwetki pozwala mi bez wahania zarekomendować terapię Accent Prime – najnowocześniejszą kompilację fal radiowych i ultradźwięków. Naprzemienne działanie radio-frekwencji i ultradźwięków – z jednej strony, intensywnie pobudza skórę do produkcji włókien kolagenowych, nadając jej jędrności i sprężystości – z drugiej zaś, ultradźwięki skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe dając efekt wysmuklenia ciała.

dr Krzysztof Miracki, lekarz medycyny estetycznej, specjalista otolaryngolog
Klinika Miracki, www.klinikamiracki.pl

Wnuk-Bienkowska_Ilona

Accent Prime to najnowocześniejszy na rynku medycznym system do nieinwazyjnego modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry ciała i twarzy. To najmłodsze urządzenie z rodziny Alma Lasers – światowego lidera wśród producentów zaawansowanych medycznych systemów laserowych, radiofrekwencji i ultradźwiękowych.

Accent Prime to rewolucyjne połączenie technologii RF fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej na rynku dostępnej częstotliwości, co pozwoliło na wprowadzenie do oferty naszych klinik jeszcze bardziej komfortowego i skutecznego zabiegu ujędrniania skóry, terapii cellulitu, rozstępów, fotouszkodzeń oraz likwidowania nadmiaru tkanki tłuszczowej bez bólu i okresu rekonwalescencji.

Dr Ilona Wnuk-Bieńkowska, lekarz medycyny estetycznej www.esteticmed.pl

Wolowiec-1

Dzięki Accet Prime skuteczne usuwanie tkanki tłuszczowej, cellulitu oraz modelowanie twarzy i ciała w nieinwazyjny sposób stało się możliwe. Połączenie działania zimnych i ciepłych ultradźwięków trwale usuwa tkankę tłuszczową, selektywnie uszkadzając błonę adipocytu. Dodatkowe działanie fali radiowej o wysokiej częstotliwości przebudowuje kolagen, ujędrniając skórę. Bezpiecznie, precyzyjnie, bezboleśnie i szybko. Miło mi obserwować radość moich pacjentów z powodu zmniejszenia się podwójnego podbródka, poprawy owalu twarzy, wysmuklenia talii, redukcji bryczesów oraz ustąpienia wiotkości skóry ramion, ud czy brzucha. To najbardziej zaawansowana technologia modelowania sylwetki.

lek. med. Julita Wołowiec, lekarz medycyny estetycznej www.estime.poznan.pl

Zawodny

Ciało człowieka z wiekiem zmienia się intensywnie, przez mniej lub bardziej skuteczne diety i nagłe wahania wagi. Dotyczy to także Panów. Trudno się zatem dziwić, że stan skóry na brzuchu może być dla wielu niezadowalający, a tkanka tłuszczowa może rozkładać się w mało estetyczną formę „oponki”, która na dodatek nie zawsze poddaje się ćwiczeniom i dietom. W takiej sytuacji rekomendujemy technologię Accent Prime, która dzięki połączeniu ultradźwięków oraz fali radiowej o specyficznej częstotliwości i najwyższej na rynku sile, jednocześnie niszczy komórki tłuszczowe oraz ujędrnia skórę. Technologia ta również sprawdza się w korekcji innych trudnych obszarów, takich jak: drugi podbródek, kolana czy bryczesy.

dr Piotr Zawodny, lekarz medycyny estetycznej, specjalista chirurgii szczękowo-twarzowej
Klinika Zawodny, www.klinikazawodny.pl

Sciborowicz

Accent Prime to jedno z najnowocześniejszych urządzeń do modelowania ciała, które w sposób całkowicie bezinwazyjny jednocześnie niszczy komórki tłuszczowe i ujędrnia skórę. Dzięki takiemu połączeniu technologii staje się idealnym rozwiązaniem, zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, którym zależy by uzyskać płaski brzuch i wąską talię.

Z przyjemnością obserwuję zmiany jakie zachodzą u moich pacjentów, którzy korzystają z zabiegów z wykorzystaniem tego agenta do zadań specjalnych, szczególnie że efekty są zauważalne już po pierwszej wizycie.

lek. med. Jacek Ściborowicz, lekarz medycyny, kosmetolog www.medivita.net

Untitled

Zabieg Accent Prime polecam naszym Klientom, którzy borykają się z nadmiarem zbędnej tkanki w okolicach twarzy. Dzięki wykorzystaniu dwóch technologii: fali radiowej oraz ultradźwięków uzyskujemy niesamowite efekty liftingu, poprawę owalu twarzy, a przede wszystkim redukcję drugiego podbródka. Wykorzystanie fali radiowej wspomaga wzrost jędrności skóry oraz jej wygładzenie, dzięki czemu twarz wygląda zdecydowanie młodziej. Ultradźwięki zaś skutecznie rozbijają komórki tłuszczowe, a wymarzony efekt jest widoczny już po pierwszym zabiegu. Accent Prime to w pełni bezinwazyjny zabieg przeznaczony zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Dr Małgorzata Rębkowska-Juraszekwww.evospa.pl

ania_białecka_glowa

Tkanka tłuszczowa uwielbia odkładać się w miejscach, które skutecznie zaburzają proporcje naszej sylwetki: na boczkach, udach, ramionach czy brzuchu. W rejonie twarzy największym problemem jest zawsze „drugi podbródek”. Jest to obszar, który bardzo chętnie przyjmuje nadmiar tkanki tłuszczowej, ale już nie tak chętnie go oddaje. Stąd bardzo ważne jest to, że możemy zaproponować naszym Klientom rozwiązanie „do zadań specjalnych” – na każdy z tych obszarów.

Producent Alma Lasers stworzył prawdziwą rewolucję w dziedzinie modelowania twarzy i ciała – Accent Prime
Urządzenie wykorzystuje unikalny patent ultradźwięków, które niszczą membrany komórek tłuszczowych. Dzięki połączeniu tej metody z najwyższą na rynku częstotliwością fali radiowej 40,68 MHz pozbywamy się z organizmu tkanki tłuszczowej – bezinwazyjnie, komfortowo i niezwykle skutecznie.

Anna Białecka, kosmetolog, właścicielka Anlaya Day Spa, www.anlaya.pl

Aleksandra Pobereszko 300x450 k

Wszystkie zabiegi w the BEAUTY PLACE opieramy wyłącznie na najnowocześniejszych i najskuteczniejszych światowych technologiach. Jednocześnie są one bezpieczne, co potwierdzają liczne certyfikaty. Jedną z takich technologii jest Accent Prime, który jest absolutnym hitem tak w naszej klinice, jak i na całym świecie. Urządzenie to pozwala na szybkie i bezinwazyjne modelowanie sylwetki, bez okresu rekonwalescencji. Swoją skuteczność zawdzięcza innowacyjnemu połączeniu ultradźwięków oraz fali radiowej o najwyższych na rynku parametrach. Ultradźwięki redukują zbędną tkankę tłuszczową, podczas gdy fala radiowa ujędrnia skórę stymulując produkcję włókien kolagenowych oraz poprawiając ukrwienie. Accent Prime jest absolutnym liderem w przygotowywaniu ciała do lata. Możemy nim wymodelować wszystkie newralgiczne obszary: brzuch, biodra, uda, pośladki, kolana czy ramiona. Po zabiegach przy użyciu Accent Prime’a, bez kompleksów odkryjesz swoje gładkie i jędrne ciało.

Zapraszamy na bezpłatną konsultację.

Aleksandra Pobereszko– właścicielka kliniki The Beauty Place, www.thebeautyplace.pl

Martyna Porzych_300x450k

Accent Prime – nowa generacja modelowania ciała. Nowoczesny system łączący zaawansowane technologie: ultradźwięki i fale radiowe, dzięki czemu podczas zabiegu możemy zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej, poprawić gęstość i jędrność skóry oraz uporać się z cellulitem. Zabieg daje niesamowite efekty, polecam go dla Pań i Panów. Wszechstronne działanie zarówno na twarzy i ciele – idealnie poradzi sobie z ”pozimowymi” boczkami, wiotką skórą brzucha czy niechcianą ”oponką”. Zabiegi wykonane teraz będą cieszyć oko latem.

Lek. med. Martyna Porzychwww.wilenska9.pl

Dr Joanna Magdziarz- Orliz 300x450 k

Wraz z wiekiem zmienia się nasze ciało oraz jego jędrność. Najczęściej moi pacjenci walczą z uporczywą tkanką tłuszczową na brzuchu i ciężkimi do zrzucenia boczkami. Idealne rozwiązanie na te problemy to zabieg Accent Prime, który jest kumulacją ultradźwięków i fali radiowej, dzięki czemu skutecznie pozbywamy się komórek tłuszczowych i uzyskujemy piękną, jędrną skórę. Już po 4 zabiegach, możemy zauważyć znaczne zmiany w obwodach oraz jakości tkanki.

Dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitzwww.derma-clinic.pl

Ewelina Klepuszewska-Bubik

Accent Prime to najbardziej zaawansowane urządzenie na rynku medycznym przeznaczone do zabiegów ujędrniających i modelujących ciało. Dzięki rewolucyjnemu połączeniu technologii RF fal radiowych i ultradźwięków o najwyższej dostępnej na rynku częstotliwości uzyskano wysoką skuteczność zarówno w redukcji tkanki tłuszczowej, jak i poprawie jakości, gęstości i elastyczności samej skóry. Accent Prime sprawdza się znakomicie w modelowaniu trudnych okolic ciała: wyszczupla i modeluje brzuch, likwiduje wiotkość wewnętrznej strony ud i ramion, liftinguje i ujędrnia pośladki, redukuje podwójny podbródek. Pacjenci cenią urządzenie za nieinwazyjność, brak okresu rekonwalescencji, krótki czas zabiegu 30-40 minut oraz rezultaty widoczne już po pierwszym zabiegu

kosmetolog Ewelina Klepuszewska-Bubikwww.beloved.pl