Technologia – Accent Prime

TECHNOLOGIA

Accent Prime - to zaawansowana, wielozadaniowa platforma zabiegowa łącząca w sobie technologie: fali radiowej unipolarnej o wysokiej częstotliwości (40,68 MHz), fali radiowej bipolarnej i trzech typów ultradźwięków m.in. Lamba – zimnych ultradźwięków działających selektywnie na komórki tłuszczowe i ciepłych dających bardzo wysoki poziom kawitacji.

Technologie ultradźwiękowe do niszczenia komórek tłuszczowych łączymy w procedurach zabiegowych z falą radiową, która ujędrnia skórę i zmniejsza objętość komórek tłuszczowych.


TECHNOLOGIA FAL ULTRADŹWIĘKOWEJ
I FALI RADIOWEJ UNIPOLARNEJ

UltraSpeedTM
emituje zimne i ciepłe ultradźwięki. Ultradźwięki zimne (Cold Shear WaveTM) działają selektywnie na komórki tłuszczowe, niszcząc ich membrany, nie naruszając otaczających tkanek. Efekt lipolizy jest wzmacniany poprzez ciepłe ultradźwięki powodujące proces kawitacji.
UnipolarTM
Opatentowana przez Almę technologia UnipolarTM zapewnia skoncentrowane, bezpieczne i głębokie ogrzewanie tkanki na różnych poziomach skóry. Fala unipolarna działa poprzez pojedynczą elektrodę i dostarcza skoncentrowaną energię RF równomiernie głęboko do tkanek.

SKONCENTROWANA KONTROLA
GŁĘBOKOŚCI


Technologia Phase Shifter - możliwość ustawienia głębokości działania unipolarnej fali radiowej z poziomu monitora, w zależności od problemu.

UniBody
połączenie fali radiowej unipolarnej z mechaniczną stymulacją tkanki. Głębokie działanie termiczne. Działanie na tkankę tłuszczową i na skórę.

UniFace
technologia fali radiowej unipolarnej, dedykowana zabiegom na obszarze twarzy i małych obszarach na ciele. Głowica masująca zwiększa efekt
terapeutyczny.

MicroplasmaTM/Pixel RF
frakcyjny RF, jednoczesna ablacja i koagulacja tkanki. Doskonałe narzędzie do przebudowy skóry: blizn, rozstępów i zmarszczek. Zabiegi łączy się z głowicą IMPACTTM.

UniLarge
technologia fali radiowej unipolarnej, dedykowana zabiegom na obszarze twarzy i ciała. W połączeniu z głowicą Coaxipolar ukierunkowana na redukcję nadpoltliwości.

Tune Periorbital
lifting skóry oraz redukcja zmarszczek okolicy oka i ust.

CoaxiPolar
technologia fali radiowej bipolarnej. Działanie termiczne w obszarze skóry twarzy (okolica oka, czoło). Wbudowany termometr monitorujący temperaturę skóry.

Tune Body
Stacjonarny RF z zassaniem tkanki. Lifting skóry ciała.

Tune Face
Stacjonarny RF z zassaniem.
Lifting skóry twarzy.

ImpactTM
technologia ultradźwiękowa pozwalająca wtłaczać substancje aktywne w głąb skóry. Doskonałe połączenie z głowicą MicroplasmaTM.

UltraSpeedTM
innowacyjna technologia ultradźwięków Lamba – 3 rodzaje US emitowane
w tym samym czasie. Redukcja tkanki tłuszczowej z obszaru w jedyne 20 minut.

UltraFace
ultradźwięki poprzeczne (zimne) ukierunkowane na redukcję tkanki tłuszczowej podbródka.